Wróć na kartę projektu
KOLEKCJA PROJEKTÓW
YTONG

Pakiet wsparcia inwestora

Świetny wybór!

Oglądasz bardzo dobry projekt, który architekt we współpracy ze specjalistami z Xella Polska, dostosowali do systemu budowlanego Ytong-Silka-Multipor. System umożliwia zrealizowanie każdej, nawet najśmielszej wizji! Technologia Ytong to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek ściennych w Polsce. Pozwala szybko i sprawnie budować ciepłe, energooszczędne domy, daje przy tym pełną swobodę projektantom w tworzeniu nowoczesnej architektury. Decydując się na projekt z Kolekcji Ytong:

  • kupujesz świetny i popularny projekt - do naszej kolekcji trafiają wyłącznie bestsellery
  • oszczędzisz na kosztach budowy - duże formaty bloczków pozwalają skrócić czas budowy nawet o 50%. Ściany jednowarstwowej Ytong EnergoUltra+ nie trzeba dodatkowo ocieplać, dzięki czemu buduje się ją co najmniej dwa razy szybciej niż standardowe przegrody dwuwarstwowe, które wymagają warstwy termoizolacji. Na szybkość budowy ma także wpływ bardzo łatwa obróbka bloczków Ytong – na potrzebny wymiar można je łatwo i z dużą precyzją przycinać piłą widiową lub za pomocą mechanicznej piły taśmowej.
  • zmniejszasz przyszłe koszty eksploatacji domu - dzięki nowej technologii produkcji nawet bloczki o grubości zaledwie 36,5 cm spełniają najostrzejsze wymagania termiczne wobec ścian zewnętrznych U ≤ 0,20 W/(m²K), obowiązujące od 2021 roku.
  • dostajesz wsparcie specjalistów z serwisu building-companion.pl w szukaniu ekipy budowlanej
  • oszczędzasz na każdej kupionej palecie bloczków Ytong (szczegóły promocji)
  • chronisz środowisko naturalne - nasze materiały budowlane nadają się do recyclingu

W cenie projektu dostajesz od nas Pakiet Wsparcia Inwestora:

1
Aktualną i precyzyjną wycenę realizacji stanu deweloperskiego - kosztorysy Building Companion konsultowane są z wykonawcami i aktualizowane raz na kwartał przez kosztorysanta Xella Polska. Wszystko po to, by podczas budowy nie spotkały Ciebie niemiłe niespodzianki.
2
Selekcję 5 ekip budowlanych dobranych spośród ponad 2000 zarejestrowanych w serwisie building-companion.pl. Ekipy możesz też znaleźć sam, korzystając z wygodnej wyszukiwarki. Jeżeli jednak chcesz, żeby specjaliści z Building Companion Tobie pomogli - chętnie to zrobią. Świetnie znają wszystkich naszych budowlańców.
3
Pomoc eksperta budowlanego - przyjedzie na plac budowy domu i odpowie na wszystkie Twoje pytania. Pierwszy raz za darmo. Kolejne wizyty płatne (500 zł brutto każda), ale tylko, jeżeli ich zechcesz. Za darmo będziesz też mógł - bez limitu, do końca budowy - zadawać pytania naszym ekspertom wysyłają je emailem.

Odbiór

Co zrobić, żeby skorzystać z Pakietu Wsparcia Inwestora?

Wystarczy kupić projekt z Kolekcji Ytong (wróć na kartę projektu i sfinalizuj transakcję). Razem z projektem architekt przyśle Tobie instrukcję oraz kod, który pozwoli Tobie zarejestrować się na platformie building-companion.pl (należącej do Xella Polska Sp. z o.o.) i odebrać Pakiet Wsparcia Inwestora. My zaś obiecujemy, że zaopiekujemy się Tobą. W branży budowlanej jesteśmy od lat, a nasi specjaliści często spędzili w niej całe swoje dorosłe życie. Znamy się na budowaniu domów i wiemy, ile stresów i nieplanowanych wydatków może się z nim wiązać. Zadbamy o to, byś budowę swojego domu wspominał po latach chętnie.

O nas

Xella Polska jest jednym z największych w kraju producentów betonu komórkowego (system Ytong) i bloczków wapienno-piaskowych (system Silka). Nasze materiały budowlane, elementy ścienne i komponenty powstają z naturalnych surowców mineralnych. Odznaczają się doskonałą izolacyjnością cieplną, dużą nośnością, bezpieczeństwem przeciwpożarowym i izolacyjnością akustyczną. Zapewniają też zdrowy mikroklimat w pomieszczeniach, a ponieważ nadają się do wykorzystania jako surowiec wtórny, są bardzo przyjazne dla środowiska.

Building-companion.pl to serwis należący do Xella Polska, zajmujący się kojarzeniem wykonawców z inwestorami - na platformie zarejestrowanych mamy ponad 2000 ekip budowlanych z całej Polski.
Jeżeli masz do nas pytania, pisz
projekty@building-companion.pl lub dzwoń +48 885 886 518

Razem z projektem kupujesz:

Ikona Check
aktualny kosztorys budowlańca
Ikona Check
pomoc w szukaniu ekipy
Ikona Check
eksperta na budowie
WRÓĆ NA KARTĘ PROJEKTU
Podziel się:

TOP zniżki budowlane

Wyjątkowe promocje budowlane w jednym miejscu

Ytong

Ikona Check
Bloczki Ytong na Twoją budowę domu taniej
Ikona Check
Dotyczy popularnych materiałów budowlanych
Ikona Check
Realizacja w całej Polsce
Ikona Check
Promocja do 31.12.2022 lub do wyczerpania zapasów
Pobierz kupon

Amerigas

Ikona Check
Ogrzewanie dla domu - oszczędź do 700 zł
Ikona Check
Oferta dotyczy wszystkich zbiorników
Ikona Check
Dostępna na terenie całej Polski
Ikona Check
Promocja tylko na Building-Companion
Pobierz kupon

Cemex

Ikona Check
Zamów beton na dom i oszczędź 5%
Ikona Check
Szeroka oferta betonów
Ikona Check
Promocja dostępna w wybranych powiatach
Ikona Check
Zaufany producent
Pobierz kupon

Murator

Ikona Check
BEZPŁATNA pomoc Ekspertów Kredytowych Murator FINANSE
Ikona Check
Znajdź najkorzystniejsze oferty banków
Ikona Check
Pomoc w formalnościach
Ikona Check
Atrakcyjne bonusy
Pobierz kupon