Znajdziemy najlepsze finansowanie Twojej inwestycji

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ pomocy doświadczonych Ekspertów Kredytowych Murator FINANSE. Z nami oszczędzisz swój cenny czas, ponieważ w jednym miejscu:

sprawdzimy Twoją zdolność kredytową

wyselekcjonujemy dla Ciebie najkorzystniejsze oferty banków

pomożemy w formalnościach i kompletowaniu dokumentów

będziemy z Tobą, aż do wypłaty środków na wymarzoną inwestycję

Dostępne wkrótce

Naszym Klientom GWARANTUJEMY:

Dokładne sprawdzenie zdolności kredytowej

Analizę ofert wszystkich banków

Rekomendację najkorzystniejszego kredytu

Pomoc podczas całego proces kredytowego

Atrakcyjne BONUSY

Kim jesteśmy?
Murator FINANSE - to zespół mobilnych Ekspertów Kredytowych działających na terenie całej Polski. Na pierwszym miejscu stawiamy Klienta oraz jego satysfakcję, dlatego zapewniamy kompleksową obsługę od momentu pierwszego zapytania, aż po wypłatę środków. Dzięki współpracy z Murator FINANSE oszczędzasz swój cenny czas. W jednym miejscu porównamy dla Ciebie oferty wszystkich banków i wyselekcjonujemy te najlepiej dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Jesteśmy wyspecjalizowani w kredytach hipotecznych. Będąc częścią korporacji znanej na rynku jako lider wydawnictw i portali branżowych - budowlanych oraz wnętrzarskich (Murator, M jak Mieszkanie, Dobre Wnętrze), a także lider w segmencie Projektów Gotowych(www.muratorprojekty.pl), specjalizujemy się w kredytach hipotecznych – na zakup/budowę nieruchomości, a także gotówkowych na wykończenie/remont.